Kaip kovoti su giluminiais spuogais?

Kaip kovoti su giluminiais spuogais?

Kaip kovoti su giluminiais spuogais?

Kodėl atsiranda giluminiai spuogai?

Giluminiai spuogai atsiranda dėl tų pačių priežasčių kaip ir paprasti spuogai, tačiau šie išsiskiria tuo, kad jie kur kas giliau Jūsų odoje, tad ir jų panaikinimas sudėtingesnis.

Nuo ko atsiranda šie spuogai? Galima išskirti kelias pagrindines priežastis. Norėdami būti tikru visada naudinga kreiptis į mediką, kuris įvertinęs odos būklę bei atlikęs kitus reikalingus tyrimus gali pasakyti, kokios priežastys iššaukė spuogų atsiradimą.

  1. 1. Spuogai atsiranda dėl prastos higienos.
  2. 2. Tai gali būti susiję su netinkama mityba.
  3. 3. Spuogai gali atsirasti dėl hormonų disbalanso.
  4. 4. Jeigu naudojate netinkamas odos valymo priemones.
  5. 5. Dažnai spuogai kankina tuos, kuriems stresas yra gyvenimo dalis.
  6. 6. Nusilpęs organizmas taip pat gali sąlygoti spuogų atsiradimą.

Akivaizdu, kad skausmingi ir dideli spuogai gali kilti dėl labai skirtingų priežasčių. Norėdami žinoti dėl ko kyla – turite sekti savo organizmą ir reaguoti į jo pokyčius. Tokiu atveju pavyks surasti priežastį, o paskui ir kur kas paprasčiau panaikinti atsiradusius spuogus.

Giluminių spuogų priežastys labai įvairios, tad lygiai taip pat spuogai gali atsirasti labai skirtingose kūno vietose.

1.     ant kaklo;
2.     ant kūno;
3.     ant veido;
4.     ant nugaros;
5.     ant smakro;
6.     ant kaktos ;
7.     ant skruostų (žandų);
8.     ant nosies;
9.     ant užpakalio.

Priklausomai nuo odos vietos, kurią puošia spuogai, reikia atitinkamai naudoti ir konkrečias priemones, kurios gali padėti juos panaikinti. Štai veido ir dekolte vietos yra labai jautrios, tad joms reikia naudoti ypač natūralius kremus, kurie padeda pašalinti spuogus ir tuo pačiu pagyvina odą. Užpakalio ir kojų oda yra kur kas storesnės, tad ne tokios lepios. Bet kuriuo atveju pasitarti su gydytoju verta. Jis ne tik rekomenduos tinkamiausias priemones, tačiau ir metodus, kurie padės sumažinti spuogų kiekį.

Giluminiai spuogai: kaip gydyti?

Priemonės nuo spuogų yra labai skirtingos, tad suprantama, kad ieškant efektyvaus spuogų gydymo teks sugaišti šiek tiek laiko, kol pavyks rasti tinkamiausią ir konkrečiai Jums labiausiai tinkamą metodą. Giluminiai spuogai: gydymas – įvairus. Išbandykite kelis metodus ir raskite Jums labiausiai prieinamą variantą.

  • Naikinimas gali būti atliekamas pakoregavus savo mitybą. Labai svarbu susirasti maisto produktus, kurie netinkami Jūsų organizmui ir kurie gali iššaukti spuogus. Daugeliui juos suaktyvina pieno produktai bei riebus ir aštrus maistas. Tuo pačiu naudinga atlikti alergijos testus, kurie leis įsivaizduoti, ar visi kasdien Jūsų vartojami maisto produktai Jums tikrai tinka ir ar apskritai galite juos vartoti.
  • Taip pat labai svarbu užsitikrinti, kad Jūsų kasdieninė higiena būtų kuo aktyvesnė ir kuo detalesnė. Rekomenduojame valyti veidą kiekvieną dieną, o jeigu leidžia galimybės bent jau du kartus per dieną. Tokiu atveju tinkamai pašalinsite bakterijas ir nešvarumus, kurie ir sukelia uždegimus. Reikia įvertinti ir tai, kad labai rekomenduojamas veido šepetėlis, kuris padeda sėkmingai pašalinti net ir labai didelius nešvarumus. Svarbiausia šepetėliu naudotis kiekvieną dieną. Tokiu atveju rezultatas bus puikus, o veidas – švarus.
  • Skaudūs spuogai bus panaikinami kur kas paprasčiau jeigu naudosite ir specialius kremus, kurie drėkina veidą. Kasdieninis veido drėkinimas yra būtinas ir tokiu atveju, jeigu Jūsų veido oda yra drėgna, ir tokiu atveju, jeigu ji labai sausa. Paprasčiausiai reikia pasirinkti tinkamas priemones, kurios užtikrins, kad Jūsų veidas bus tinkamai pasiruošęs reaguoti į aplinkos pokyčius.

Giluminių spuogų gydymas galimas labai įvairiais būdais. Svarbiausia pasirinkti tokį metodą, kuris labiausiai tinka. Juolab, visada verta derinti kelis skirtingus komponentus, kad pavyktų pasiekti puikų rezultatą ir tuo pačiu palyginus kuo daugiau alternatyvų rasti tai, kas užtikrins ne tik esamų spuogų išnykimą, tačiau tuo pačiu padės išvengti ir naujai atsirandančių spuogų.

Kodėl spuogai kyla skirtingose vietose?

Skirtingose kūno ir ypač veido vietose kylantis spuogai gali labai daug pasakyti apie žmogaus gyvenimą. Daugelis mūsų skirtingose kūno vietose esančius spuogus priskiria toms pačioms problemoms, tačiau išties tyrimai rodo, kad skirtingose veido vietose kylantys giluminiai spuogai iššaukia ir skirtingas problemas.

Ant kaktos spuogai dažniausiai kyla dėl streso, tad jeigu Jūsų kakta yra labai spuoguota – tokiu atveju rekomenduojame apgalvoti savo gyvenimo tempą ir esant poreikiui pabandyti kiek sumažinti jo ritmą. Jeigu spuogai yra greta antakių – tokiu atveju jie gali prognozuoti apie gana silpną imuninę sistemą. Žinoma, dažniausiai tokie spuogai yra labai paviršiniai, tad nejusite ir labai nemalonaus diskomforto, tačiau estetiškai jie atrodo labai nepatraukliai, tad tokių spuogų naikinimas labai reikalingas. Retas žino, tačiau dėl rūkymo arba užteršto oro spuogai gali atsirasti ir ant Jūsų žandukų. Išties, jie gali būti ne tik maži, tačiau dideli ir labai skausmingi, tad tokių spuogų šalinimas turi būti efektyvus ir greitas. Tiesa, dažniausiai sėkmingai su spuogais pavyks kovoti tik tokiu atveju, jeigu atsisakysite žalingų įpročių, kurie ir yra pats svarbiausias dirgiklis skatinantis spuogų atsiradimą. Ant smakro spuogai dažniausiai atsiranda dėl hormoninių pakitimų, tad šiuo atveju labai svarbu kreiptis į profesionalus, kad jie įvertinę Jūsų organizmo būklę gebėtų pasiūlyti priemones, kurios padės panaikinti spuoguotumą. Tokiu atveju veido valymas yra tik papildomas privalumas, tačiau pačios priemonės nepašalins spuogų. Tarp antakių atsiradę spuogai prognozuoja apie per dažnai valgoma riebų ir labai saldų maistą. Tokiu atveju labai svarbu sumažinti tokio maisto suvartojamus kiekius ir tuo pačiu panaudoti specialią įrangą, kuri padeda išvalyti veidą.

Giluminių spuogų profilaktika: kaip jų išvengti?

Jeigu nenorite sudėtingai kovoti su spuogais – svarbu užkirsti jiems kelią. Jeigu tinkamai rūpinsitės savo veido oda – spuogai Jūsų nekankins. Jeigu užsitikrinsite subalansuotą gyvenimo ritmą, tuo pačiu sveikai maitinsitės ir tuo pačiu aktyviai sportuosite – gali būti tikras, kad spuogai Jūsų nekankins.

Giluminiai spuogai Jūsų nekankins jeigu įsigysite reikalingas priemones, kurios padės ne tik panaikinti jau atsiradusius spuogus, tačiau ir užkirsti kelią naujų spuogų atsiradimui. Būkite gražūs ir sveiki. Atsikratykite nemalonių spuogų greitai ir paprastai.

 

Šaltinis: https://biomed.lt/lt/straipsniai/205_Kova-su-giluminiai-spuogais.html

Leave A Reply