Senėjimą stabdanti Endoret PRGF plazmos technologija

Senėjimą stabdanti Endoret PRGF plazmos technologija

Senėjimą stabdanti Endoret PRGF plazmos technologija

Kiekvienai moteriai senėjimo procesas – gąsdinanti nelaukiamybė. Dažniausiai šį etapą žymi sumažėjęs odos elastingumas, besiformuojančios raukšlės akių zonoje. Tada suskumbame – perkame įvairius nuomonių formuotojų reklamuojamus kremus, kurie kainuoja nemažus pinigus, tačiau norimo rezultato, deja, bet dažnai nesulaukiame. Dėl to imame dairytis drąstiškesnių būdų ir atsiduriame klinikoje, kur gydytojai odai aplink akis atstatyti siūlo įvairias aparatines procedūras, hialurono rūgšties, botulino injekcijas. Užplūsta nemažai abejonių – kokia medžiaga man tinkamiausia, ar nesu jai alergiškas.

Kaip alternatyva tokioms procedūroms yra plazmoterapijos procedūra, išsiskirianti iš kitų tuo, kad yra injekuojamas produktas, paruoštas tik iš paties paciento kraujo – kraujo plazma. Produktas sukuriamas TIK iš jūsų paties kūno resursų, todėl tikrai nebūsite jam alergiški, nepasireikš atmetimo reakcija.  Ir tai nėra jokia naujiena. Šios procedūros pasaulyje taikomos jau seniai. Jų tikslas – skatinti savaiminę odos regeneraciją. Iš jūsų kraujo nesunku išgauti kraujo plazmą, kurioje gausu trombocitų. Gautą plazmą suleidus į norimą sritį, iš jų išsiskiria augimo faktoriai, kurie ir lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Jie tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti odos ląstelėms, kad šios turi augti, daugintis arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas.

Egzistuoja daugybė plazmos technologijų, tačiau ne visos technologijos vienodos – plazma skirtingai paruošiama, skirtingas ir jos veikimas.

Endoret PRGF plazmos technologija

BTI Biotechnologijų instituto sukurta kraujo plazmos technologija Endoret PRGF odai aplink akis siūlo dvi gydymo formas: Endoret Gel (plazmos užpildo forma) ir Endoret (skysta plazmos forma).

Skysta Endoret plazmos forma taikoma tada, kai yra patamsėję ratilai, akių oda atrodo pavargusi, praradusi elastingumą, kai pradeda formuotis pirmosios raukšlės. Endoret plazma skatina elastino, kolageno, hialurono rūgties gamybą, pagreitina regeneracijos procesus, todėl oda aplink akis tampa šviesesnė, drėgnesnė, elastingesnė, mažėja raukšlės. Tai puiki pagalba atsiradus pirmiesiems odos senėjimo požymiams bei pavargusiai akių odai atstatyti. Kadangi mes suskatiname natūralius odos procesus, rezultatas išryškės neiškart, o po 2-3 savaičių ir bus laipsniškai gerėjantis.

ENDORET®GEL plazmos užpildas tarsi du viename. Jis turi visas plazmos bei odos užpildų savybes. Gelis taikomas brandesnei odai, kai atsiranda gilesnės raukšlės, kai sumažėja odos tūris aplink akis, o taip pat kai reikalinga stipresnė odos biostimuliacija. Rezultatas yra taip pat dvejopas: raukšlės ir įdubusios vietos ENDORET®GEL užsipildo iškart, o odos regeneracija vyksta palaipsniui – oda tampa vis drėgnesnė, elastngesnė, šviesesnė.

Procedūros eiga

Paimamas nedidelis kiekis paciento kraujo, jis centrifūguojamas ir atskiriama kraujo plazma. Paruošiama skystoji ENDORET® plazmos forma arba plazmos užpildas  ENDORET®GEL ir injekuojama į odą. Užpildo ir skystos plazmos formų paruošimas šiek tiek skirtingas, tačiau abiem atvejais procedūra užtrunka apie 1 valandą.

Svarbiausia, kai aplinkiniai pastebės jūsų atsigavusią odą ir klaus, ką jūs naudojate, atsakymas bus neįtikėtinas – NIEKO, TAI TIK MANO KRAUJAS.

 

Leave A Reply