Norintiems turėti skaisčią ir lygią odą: viskas apie hialurono injekcijas

  • Home
  • Straipsniai
  • Norintiems turėti skaisčią ir lygią odą: viskas apie hialurono injekcijas
Norintiems turėti skaisčią ir lygią odą: viskas apie hialurono injekcijas

Norintiems turėti skaisčią ir lygią odą: viskas apie hialurono injekcijas

Kas yra hialuronas? Hialurono rūgštis yra medžiaga, natūraliai randama žmogaus kūne, daugiausiai odoje, sąnariuose, akyse. Odoje esanti hialurono rūgštis dalyvauja odos atsinaujinimo, drėkinimo, žaizdų gijimo, uždegimo slopinimo ir daugelyje kitų svarbių procesų. Senstant oda sausėja ir plonėja, todėl praranda savo elastingumą, suglemba, nebesugeba išlaikyti buvusių linijų, raukšlėjasi.

Klinikiniai tyrimai įrodė, jog hialuronas pritraukia ir sulaiko vandenį, taip atkurdamas odos tūrį. Be to, jis skatina kolageno sintezę ir teigiamai veikia odos atsinaujinimą reguliuojančias ląsteles. Štai kodėl ši medžiaga yra nepakeičiama kosmetikos ir grožio procedūrų pasaulyje.

Hialurono injekcijos

Hialurono injekcijos yra viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų. Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos duomenimis, kasmet atliekama vis daugiau hialurono injekcijos procedūrų, tai lemia ne tik populiacijos senėjimas, bet vis didesnis pacientų pasitenkinimas ir pasitikėjimas šiuo metodu. Deja, bet senėjimo procesas prasideda anksčiau, nei mes linkę manyti (ir tikrai žymiai anksčiau, negu norėtume). Todėl procedūra, kurios metu paskatinami natūralūs odos regeneracijos procesai, sumažinamos jau esančios raukšlelės ir stabdomas naujų atsiradimas, yra ideali įvairaus amžiaus žmonėms (pirmosios injekcijos dažnai atliekamos dar pacientui nesulaukus 30 metų). Rezultatai yra matomi iš karto po procedūros, tačiau ryškiausias efektas pasiekiamas praėjus 1-2 savaitėms, išlieka 6-12 mėn, priklausomai nuo individualių odos savybių, injekcijos vietos, naudoto preparato. Užpildų injekcijos procedūras galima derinti su kitomis grožio ir jauninimo procedūromis (lazerio, botulino toksino), tačiau suderinamumą ir eiliškumą būtina aptarti su specialistu.

Procedūra

Hialurono injekcijos procedūra trunka 30-60 min, yra neskausminga, tačiau jei oda labai jautri, specialistas gali užtepti papildomai nuskausminančio kremo. Taip pat, kai kurie preparatai savo sudėtyje jau iškart turi lidokaino, kad pati injekcija keltų kuo mažiau diskomforto. Oda kruopščiai nuvaloma, dezinfekuojama. Mažu švirkštu ar kaniule yra suleidžiama medžiaga, tuomet injekcijos vieta pamasažuojama, kad preparatas tolygiai pasiskirstytų ir atšaldoma, kad nesusidarytų kraujosrūva.

Kur atlikti tokias procedūras?

Hialuronas yra netoksiškas. Remiantis klinikinių tyrimų duomenimis, ši medžiaga nesiskiria žmogaus ir gyvūnų organizme, yra identiška skirtinguose organuose ir audiniuose, todėl alergijos tikimybė yra itin maža. Didžioji dalis su šia procedūra susijusių komplikacijų įvyksta dėl neteisingai atliktos injekcijos, todėl procedūrą būtinai turi atlikti kvalifikuoti, patyrę specialistai. Taip pat labai svarbu suprasti, jog pasaulinėje rinkoje sutinkamos įvairios kokybės medžiagos, todėl yra svarbu rinktis licencijuotą, patikimą kliniką, kuri naudoja tik aukštos kokybės produktus.

 

Paimta iš: http://gyvensena.sveikas.lt/lt/grozis_ir_kuno_prieziura/norintiems_tureti_skaiscia_ir_lygia_oda_viskas_apie_hialurono_injekcijas/

Leave A Reply