Strijos ant pilvo

strijos

Strijos ant pilvo

Strijų priežastys

Strijos ant pilvo bei kitų kūno vietų atsiranda dėl vienos pagrindinės priežasties. Paprasčiausiai per dideli svorio pokyčiai skatina strijų atsiradimą, tad šiuo atveju labai svarbu reguliuoti savo kūno forma, odos tempimąsi. Dažniausiai augant kūnui oda tempiasi, tad ir atsiranda neestetiškų strijų, kurias panaikinti pavyksta tik tuomet, kol jos dar yra švelniai rožinės arba melsvos spalvos. Taigi, strijos gali atsirasti ne tik auginant riebalus, tačiau ir aktyviai sportuojant. Nors pilvo strijos dažniausiai kankina turint viršsvorį, kadangi sportuojant auginamos kitos kūno vietos, tačiau panaikinti dažnai jas kur kas sudėtingiau nei kad strijas nuo kojų arba rankų. Galbūt todėl, kad pilvo strijos mažiau matomos, tad daugelis žmonių paprasčiausiai nededa užtektinai pastangų, kad strijas naikintų dar tuomet, kol jų naikinimas yra įmanomas. Vėliau teks bandyti ieškoti priemonių, kurios padeda panaikinti strijų matomumą.

Strijų profilaktika

Kaip panaikinti pilvo strijas? Pirmiausia naudinga pasidengti gyventi taip, kad strijos neatsirastų. Kadangi, kaip jau minėjome, jos dažniausiai kankina tuos, kurie priauga daug svorio per trumpą laiko tarpą, panaikinti jų neteks jeigu tinkamai rūpinsitės savo kūnu. Štai paauglystės metu strijos taip pat yra dažnos palydovės, tačiau tokiu metu jos dažniausiai atsiranda ant kojų, merginoms greta krūtinės, kadangi būtent šios kūno vietos auga intensyviausiai ir oda nespėja kartu augti. O kadangi pilvas dažniausiai auga dėl per aktyvios mitybos – tinkamai maitinantis pavyks išvengti ne tik didelio pilvo bei sveikatos problemų, tačiau taip pat ir strijų, kurios sudarko lygią odą. Geriausia prevencija – sveikas gyvenimo būdas.

Kaip panaikinti pilvo strijas?

Gydimas nebus reikalingas jeigu pasinaudosite tinkamomis prevencijomis galimybėmis. Žinoma, egzistuoja ir daug įvairiausių strijų naikinimo priemonių. Tiksliau, įvairiausios priemonės ir metodai  nepanaikina strijų, kadangi atsiradę randeliai puošia žmogaus kūnas visą gyvenimą. Tačiau įvairiausi metodai ir priemonės gali sumažinti strijų matomumą, o kai jų nematyti – jų egzistavimas kaip ir netrukdo. Pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie padės panaikinti strija nuo pilvo. Tiesa, geriausią rezultatą pavyks pasiekti jeigu kompleksiškai derinsite kelias skirtingas priemones.

Labai naudingas kontrastingas dušas, kuris padės ne tik sumažinti strijų matomumą, tačiau tuo pačiu ir sumažinti ant pilvo esančių riebaliukų kiekį. Kontrastingas dušas taip pat teigiamai veikia žmogaus kraujotaką, tad jo reguliarus naudojimas turi labai daug privalumų, kuriais verta pasinaudoti. Taip pat aktyviai verta naudoti ir specialius kremus, kurie sukurti būtent strijoms naikinti. Specialiuose kremuose yra medžiagų, kurios pasižymi balinančiomis savybėmis. Tai leidžia ne sumažinti pačias strijas, tačiau sumažinti jų matomumą. Kadangi pačios strijos yra kaip randai – jų visiškai panaikinti nepavyks. Tačiau sumažinus jų matomumą – oda atrodys gražiau. Tiesa, jeigu mėgstate deginti saulėje arba soliariume turite atsiminti, kad ant įdegusios odos strijos dar labiau išryškės, kadangi jos neįdega kaip kad visas kūnas. Taigi, balinti strijas ir tuo pačiu degintis nėra geras sprendimas, kadangi jos dar labiau išryškės ir trauks aplinkinių akis. Galiausiai nepamiškite, kad efektyvus būdas kovoti su bet kokiais odos nelygumais yra mažas, kuris leis Jums ne tik geriau pasijausti ir atsilaiduoti, tačiau tuo pačiu panaikinti odos nelygimus ir dirginimus, kaip kad strijos. Nesivarginkite masažą atlikti pats – kreipkitės  į savo sritis profesionalus, kurie viską atliks už jus.

Negyvenkite su strijomis ant pilvo, kai jas panaikinti galima taip paprastai. Svarbiausia palyginti kuo daugiau priemonių, vienu metu bandyti kelis metodus ir galiausiai radus tą, kuris padeda pasiekti norimą rezultatą – jį praktikuoti. Juolab, nepamirškite, kad norint išvengti ryškių ir matomų strijų – labai svarbu reguliariai naudoti priemones. Dažniausiai padarius ilgą pertrauką strijos vėl išryškėja, tad jų naikinimas yra kompleksiškas darbas. Visgi, su puikiu rezultatu, tad įvertinkite tai.

Leave A Reply