Veido Odos Patempimas Mezo Siūlais

Mezoterapiniai siūlai

Kovoje su senėjimu ypač populiari procedūra, kai naudojami mezoterapiniai siūlai. Unikali procedūra mezoterapiniais siūlais, dar vadinamais mikrosiūlais ar 3D siūlais, gali būti sėkmingai atliekama norint išsaugoti grožį ir jaunystę. Jais galima patempti suglebusius audinius, nes bėgant laikui jie praranda tvirtumą ir elastingumą. Odos patempimas, veido modeliavimas tirpiais siūlais gimė Pietų Korėjoje. Plastikos chirurgas Vu Jung Hos pirmasis pritaikė polidioksanono siūlus estetinėje medicinoje. Tai moderniausias, saugus ir ilgai išliekantis veido, kaklo bei kūno odos patempimas tirpiais siūlais be chirurginės intervencijos.

Ji tinka fiziškai, emociškai ir psichiškai sveikiems žmonėms, turintiems realius lūkesčius, neturintiems rimtų sveikatos problemų, turintiems normalaus storio odą ir norintiems atsikratyti suglebusių veido ir kaklo srities audinių. Ši procedūra ypač rekomenduojama tiems, kurie nėra pasiruošę odos patempimo operacijai, tačiau yra nepatenkinti „pavargusia” išvaizda, kurie nenori tradicinio atviro chirurginio odos patempimo, kurie nėra patenkinti tradicinės veido odos patempimo procedūros rezultatais bei tiems, kurie nori patobulinti kelias veido sritis vienos procedūros metu. Pacientams, kurių oda yra stipriai suglebusi, gali prireikti veido, antakių ir kaklo odos pakėlimo procedūrų. Tik kvalifikuotas bei profesionalus gydytojas gali apibrėžti kiekvieno žmogaus poreikius.

Planuojantiems šią procedūrą reikėtų pagalvoti ir apie tai, ar artimiausiu metu nesiruošiama mesti svorio, nes tokiu atveju reikėtų palaukti, kol bus pasiektas norimas svoris ir tik tuomet atlikti veido odos patempimo procedūrą. Dėl odos pertekliaus, kuris atsirastų numetus svorio, pacientui taip pat gali prireikti papildomų odos patempimo ar odos pašalinimo chirurginių procedūrų.

Daugelis siūlų implantavimo procedūrų yra atliekamos taikant vietinę nejautrą, todėl bijančios galimo skausmo, atliekant šią procedūrą, gali drąsiai registruotis mūsų klinikoje šiai ypač saugiai ir efektyviai procedūrai. Ši procedūra tinka bet kokio amžiaus žmonėms, tik vyresniems klientams jų reikia daugiau nei jaunesniems.

Procedūra trunka apie 1 valandą. Odos patempimas implantuojant siūlus ,gali būti atliktas išorinėje antakių, skruostų, apatinio žandikaulio linijos, pagurklio, lūpų, kaklo  srityse ir rezultatai aiškiai pastebimi iš karto po procedūros ,kurie vis gerėja dar 6 mėnesius, nes aplink implantuotus siūlus suaktyvėja kolageno gamyba, skatinanti papildomą odos patempimą. Iš viso rezultatas išsilaiko apie 1- 2 metus. Odos patempimas mezoterapiniais siūlais niekaip nepaveikia Jūsų įprastos dienotvarkės, todėl iš karto po procedūros galite grįžti į savo kasdieninę veiklą. Ši procedūra yra visiškai saugi, o siūlų įvedimo vietose atsiradusios dėmelės išnyksta praėjus 3-5 valadoms po odos patempimo procedūros. Odos patempimo mezo siūlais atlikti nerekomenduojama besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims, taip pat sergantiems neoplastinėmis ligomis, turintiems atvirų žaizdų ar odos pažeidimų bei kraujo krešėjimo sutrikimų.

Po procedūros negalima atlikti veido masažo ar kitų procedūrų, kurių metu atliekamas veido odos spaudimas. Labai svarbu apriboti veido mimiką, nerekomenduojama intensyviai sportuoti. Rekomenduojama 2 savaites nesilankyti pas odontologą. Korekcijos vietoje botulino injekcijos, hialurono rūgšties užpildų procedūros galimos praėjus 2 savaitėms ,o lazerinės procedūros galimos praėjus 1-2 mėnesiams po mezo siūlų procedūros. Rekomenduojama vėsinti galimus paraudimus ar patinimus keletą kartų per parą, naudoti kompresines kaukes.