PRP plazmoliftingas

Tai  procedūra, kai yra injekuojamas produktas, paruoštas tik iš paties paciento kraujo – kraujo plazma. Jos tikslas – skatinti savaiminę odos regeneraciją. Gautą plazmą suleidus į norimą sritį, iš jų išsiskiria augimo faktoriai, kurie ir lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Jie tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti odos ląstelėms, kad šios turi augti, daugintis arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas.

Egzistuoja daugybė plazmos technologijų, tačiau ne visos technologijos vienodos – plazma skirtingai paruošiama, skirtingas ir jos veikimas

Endoret® PRGF® – plazmoterapija su augimo faktoriais – leidžia stimuliuoti ir pagreitinti regeneracijos bei atjauninimo procesus.

Senstant mažėja odos ląstelių fibroblastų aktyvumas, mažėja kolageno ir elastino skaidulų, tarpląstelinės medžiagos. Augimo faktoriai veikia fibroblastus, kas stimuliuoja kalogeno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę.

 Endoret® estetinėje dermatologijoje 

  • Odos būklei gerinti.  Endoret® skatina padidėjusį kolageno ir elastino išskyrimą. Tai lygina odą, suteikia jai standumo ir mažina suglebimą, oda tampa storesnė.
  • Raukšlėms mažinti. Taikant Endoret® skystąją plazmą, infiltruotose srityse raukšlės sumažėja. Mimikos raukšlės tampa ne tokios gilios. Taikant Endoret® gelį, modeliuojami veido kontūrai, mažinamos net ir labai gilios raukšlės.
  • Soliarinei elastozei mažinti. Įrodyta, kad, veikiant odą Endoret®PRGF®, mažinama soliarinė elastozė, kas daro įtaką odos atjauninimui.
  • Siekiant atstatyti odos drėgmę Endoret® infiltracija ženkliai padidina egzogeninės hialurono rūgšties gamybą, dėl to oda intensyviau drėkinama.

Galimos ENDORET procedūros taikymo sritys

  • ENDORET® atjauninimo procedūras galima atlikti bet kurioje kūno vietoje.
  • Dirbant su ENDORET® technologija išgaunamas pakankamas plazmos, praturtintos augimo faktoriais, kiekis, todėl patogu atlikti kompleksines procedūras – veidas – kaklas – dekoltė – rankos.

Rekomenduojamas ENDORET procedūrų kursas

  • Rekomenduojamos 3 procedūros su 4 savaičių pertraukomis.
  • Norint išlaikyti efektą, procedūrą, priklausomai nuo amžiaus bei odos tipo, reikia kartoti 1-2 kartus per metus.

Su kokiomis metodikomis drauge galima taikyti ENDORET

 

Frakcinė fototermoloizė – 2 sav. po/prieš ENDORET procedūras;

Paviršiniai pilingai – 10 dienų prieš ENDORET procedūras;

Giluminiai pilingai – 2 sav. prieš ENDORET procedūras;

IPŠ ( (angl. Intensive Puls Light – IPL) – 2 sav. prieš ENDORET procedūras;

Botulino terapija – 2 sav. prieš ENDORET procedūras;

Botulino mezzo injekcijos – 2 sav. po ENDORET procedūros;

Odos patempimas mezosiūlais – ta pačia procedūra arba 1sav. prieš ENDORET procedūras;

Nechirurginis veido ir kitų kūno sričių kontūrų formavimas injekciniais preparatais – audinių užpildais – po ENDORET procedūrų kurso;

Mezoterapijos procedūros – 2 sav. prieš ENDORET procedūras.

ENORET (PRGF®) technologija – plazmoterapija su augimo faktoriais – suteikia įspūdingus ilgalaikius rezultatus daugelio dermatologinių ligų tokių kaip psoriazė, egzema, atopinis dermatitas gydyme.