Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo priežasčių yra labai daug: stresas, miego trūkumas, prasta mityba, hormoniniai sutrikimai – galima vardinti ir vardinti. ​Moterims tankūs ir gražūs plaukai asocijuojasi su moterišku patrauklumu bei žavesiu. Matydamos slenkančius plaukus, dažnai jos patiria stresą ir nerimą. Vyrų plikimas – problema, kurios taip pat galima išvengti… Įprasta manyti, jog plaukų retėjimas būdingas tik senyvo amžiaus vyrų tarpe, tačiau diskomfortą patiria ir sulaukę vos 30-imties. Ši problema, tiesiogiai susijusi su drastiškais išvaizdos pokyčiais, ne mažiau skausminga tiek vyrams, tiek moterims

Mūsų klinikoje ši problema sprendžiama, atliekant mezoterapines ir PRPprocedūras  plaukams.

Mezoterapija plaukams

Mezoterapijos procedūros veiksmingai taikomos įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimo gydymui:

  • plaukų slinkimui, prasidėjusiam po gimdymo, dėl nesubalansuotos mitybos, streso ir pan.
  • androgenetiniam – vyriško tipo (jis gali būti ir vyrams, ir moterims).
  • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Mezoterapijos injekcijų preparatuose esančios amino rūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos kraujotaką, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas.

Mezoterapija tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims. Procedūrų skaičius ir gydymo intensyvumas parenkamas individualiai pagal tai, kiek intensyviai pasireiškia slinkimas, kokia yra plaukų būklė. Paprastai mezoterapijos procedūrų kursą sudaro 4-5 procedūros, kurios turi būti atliekamos kas 7–14 dienų, vėliau tęsiamas palaikomasis gydymas kas mėnesį.

Endoret plazma plaukams

Dėl pažangos regeneracinėje medicinoje šiandien yra įmanoma gydant žmogų panaudoti jo paties kūno resursus. Mūsų kūnas turi savybę atsistatyti savaime, naudodamas mūsų kraujo plazmoje esančius trombocitus, kurie, pvz. , užgydo mūsų žaizdas, skatina atsinaujinti audinius ar gydo plaukų ligas.
Procedūros, kurių metų į kūną injekuojama kraujoplazma,vadinamos plazmoterapijos procedūromis arba PRP. ENDORET® plazmoterapija – viena iš PRP rūšių.

KRAUJO PLAZMA

Kraujo plazma – skystoji kraujo dalis, sudaranti 55 % kraujo tūrio.  Kraujo plazmos preparatas yra paruošiamas centrifuguojant. Šviežio kraujo mėginys paimamas į mėgintuvėlį, ir šis sukamas centrifugoje tol, kol kraujo ląstelės nusėda ant dugno, o kraujo plazma yra atskiriama viršuje.

TECHNOLOGIJOS VEIKIMO PRINCIPAS

Po centrifugavimo gauname kraujo plazmą, kurioje trombocitų koncentracija yra didesnė nei įprastai žmogaus kraujyje. Būtent trombocituose esantys augimo faktoriai lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Augimo faktoriai – tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti ląstelėms, kad jos turi augti, diferencijuoti arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas.

Gauta plazma injekuojama pacientui į galvos sritį, dėl ko gerinama ląstelių mikrocirkuliacija, metabolizmas, plaukų folikulai aktyviau maitinasi. Tai stimuliuoja plaukų augimą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, retėjimo, plikimo. Gydant plaukus ENDORET® procedūra tiek moteris, tiek vyrus galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

ENDORET® PLAZMOS POVEIKIS PLAUKAMS

Stabdo plaukų slinkimą;
Stabdo plaukų retėjimą, plikimą;
Gerina plauko struktūrą;
Skatina plaukų augimą;
Didina plaukų elastingumą ir blizgesį;
Plaukai mažiau riebaluojasi;
Sausi plaukai mažiau lūžinėja, mažėja išsišakojusių galiukų

GALIMOS ENDORET® TAIKYMO ZONOS

Esant plaukų retėjimui – dažniausiai pakaušio ir smilkinių srityse.
Esant plaukų slinkimui – visoje plaukuotoje galvos srityje.
Norint pagerinti plaukų struktūrą, pamaitinti plaukus – visoje plaukuotoje galvos srityje.

REKOMENDUOJAMAS ENDORET® PROCEDŪRŲ KURSAS

ENDORET® kursą sudaro tik 3 procedūros, atliekant kas 4 savaites.
Palaikomosios procedūros skiriamos individualiai, priklausomai nuo diagnozės.
Esant chroniškam plaukų netekimui, skiriamas pakartotinis 3 ENDORET procedūrų kursas 1 kartą metuose.